7 זריקות הכדורסל הנפוצות ביותר

/
/
/
16 Views

כדורסל הוא אחד מענפי הספורט הפופולריים בעולם, הן לשחק והן לצפייה. עבור שחקנים, אם כי זה יכול להיות יותר צורת אמנות מאשר מאמץ אתלטי. משחק כדורסל מצריך כושר גופני גבוה, מהלכים מורכבים וכישורים מנטליים שכולם יחד יוצרים נקודות על המגרש. רחוק מההתחלה הצנועה שלו, הכדורסל הגיע למעמד של כוכב על.

כוכב על או לא, עם זאת, היסודות הם עדיין ההיבטים החשובים ביותר במשחק הכדורסל. אם אתה רוצה להיות טוב במשחק, אתה צריך לדעת את החוקים ולהיות עם הכישורים. זה גם עוזר לפתח תיק של טריקים, ולהיות יורה מהשורה הראשונה היא אחת הדרכים הטובות ביותר לראות תוצאות מצוינות על לוח התוצאות. להלן שבעת הזריקות הנפוצות ביותר בכדורסל. נסו אותם, תרגלו אותם, הביאו אותם למשחק שלכם. אתה תאהב את התוצאות.

1. ה-lay-up ה-lay-up הוא אחת הזריקות הפשוטות ביותר בכדורסל ומשמשת באחד משני מצבים שונים במהלך משחק: – כשאתה מתחת לטבעת ואתה מקבל את הכדור תוך כדי קליעה דרך הסל. – כאשר אתה מכדרר את הכדור דרך קהל ומתקרב מתחת לרשת.

2. האנדריד ביד אחת יש לתרגל את הזריקה הזו – הרבה – לפני שהיא עומדת למבחן במשחק, כי היא קשה. בנוסף, אינך יכול להשתמש ביד אחת כאשר אתה בעמדה מוגדרת.

3. הסט בשתי ידיים הסט בשתי ידיים נשמר בדרך כלל להזדמנויות ארוכות טווח. צילום זה אינו נפוץ כיום כפי שהיה פעם. השחקן הידוע ביותר שהפך את הזריקה הזו לפופולרית היה בוב מקדרמוט, שהתפרסם בזכות יכולתו לירות מכל מקום במגרש הפנימי.

4. הסט ביד אחת הסט ביד אחת הוא עוד אחד מהיסודות. יש לו את אותן נקודות טובות כמו לסט בשתי ידיים אבל זה נותן לך מהירות משופרת.

5. זריקת הזינוק זריקת הזינוק הופכת כמעט תמיד לנקודות על לוח התוצאות. זריקה זו משודכת לרוב עם זיוף, והיא פופולרית בקרב שחקני כדורסל נוכחיים בכל הרמות.

6. זריקת הוק ניתן לצמד את זריקת ההוק למספר מהלכים שונים על המגרש, כך שזוהי זריקת כדורסל רב-תכליתית שניתן להכניס למשחק במרחקים מטווח בינוני ועד טווח קצר.

7. הזריקה החופשית כולם מכירים את זריקת העונשין; זה המקום שבו שאר השחקנים עומדים ומסתכלים. שחקן מקבל זריקת עונשין כאשר הוכשל על ידי שחקן בקבוצה היריבה, והוא מבצע את הזריקה הזו מקו הזריקה החופשית. כדי להיחשב טוב בזריקת העונשין, עליך לבצע לפחות 8 מתוך 10 הזריקות הללו.

אלו הן שבע הזריקות הנפוצות ביותר בכדורסל, ולמרות שישנן יותר, חלקן אחרות דורשות שילובים מפורטים ווריאציות ברמות המיומנות. אלה יכולים להילמד על ידי המתחיל ולתרגל אותם לשלמות. עבור כל הזריקות הללו, וכל מהלך אחר במשחק הכדורסל, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להתאמן ולעדכן כל הזמן את הכישורים שלך.Source by Peter J Lee

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved