שחקן כדורסל לשעבר משחק עם ילדיו – סקירת ספר סיפורים קצרים

/
/
/
23 Views

עכשיו, כספורטאי לשעבר, אני יודע דבר או שניים על דיון בימי תהילה. התקופות האלה בחיינו כשהיינו צעירים יותר, עשינו ספורט והכל בשליטה. הגוף שלנו היה מלא בזריזות, אדרנלין וטסטוסטרון. היינו חסרי פחד, בלתי ניתנים לעצירה, והכי טוב ידענו את זה. הבנו שאנחנו יכולים לרצות שאירועים יקרו, ששום דבר לא היה בלתי אפשרי, ושלעולם לא ניפגע, ששום דבר לא יקרה לנו. כמובן שככל שאתה מתבגר ומתנסה יותר בספורט, התחרות נעשית קשה יותר ואתה מבין שאתה באמת יכול להיפגע, ברצינות למעשה.

לא מזמן קראתי סיפור קצר מאוד מעניין שהזכיר לי את זה, את ימי הזוהר. שם הסיפור הקצר הוא; "שניים על שניים" מאת בריין דויל, שהוא גם העורך של מגזין פורטלנד, אוניברסיטת אורגון בפורטלנד. זה אכן מדבר על אבא שזוכר תקופה שבה היה כוכב כדורסל, הוא משקף אחורה על ימי הזוהר שלו; משחק כדורסל בפארק, בתיכון ובקולג', ובסופו של דבר נפגע ומתקן את גבו. זה כאילו הוא רוצה לחיות את זה מחדש דרך ילדיו שלו, למרות שהם רק בני שנה ושנתיים, אז הוא משחק איתם על שביל הגישה, עם חישוק כדורסל קטן מפלסטיק בגובה של לא יותר מ-3 מטרים.

בסיפור הזה הוא מציין שהוא יושב במרחק של כ-8 מטרים מהסל, הוא מכדרר את הכדור כמה פעמים, והילדים שלו מנסים לתפוס אותו מידיו. לאחר מכן הוא מניח את זה מאחורי גבו, ואחד מילדיו מושך את שערו, השני מושיט יד ומושך בכדור, בסופו של דבר הוא מסוגל להתרחק מהם, וכשהוא מנסה לירות, הם עדיין על כולו. . כשהוא משקף אחורה, הוא גם משקף קדימה, במחשבה שהוא רוצה שיהיה לו אבא כזה, אחד ששיחק איתו כשגדל. הוא תוהה אם גם הילדים שלו יהפכו לכוכבי ספורט כמוהו.

זה סיפור די נוגע לאבא, לאבא לילדים צעירים מאוד, שתוהה אם הוא יכול להפוך לאבא נהדר, אולי לפצות על החסרונות של אבא שלו. באיזו תדירות אתה חושב שזה קורה במציאות? כנראה יותר ממה שצריך, ואני חושב שזה מה שהופך את הסיפור הזה לבלתי נשכח כל כך. זה באמת שם אותנו בנעליו של גבר אחר, מנקודת המבט שלו של מעבר מספורטאי, לפצוע, לאבא. נא לשקול את כל זה ולחשוב על זה.Source by Lance Winslow

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved