קפוץ כמו נייט רובינסון – 5 תרגילים לשחקני כדורסל נמוכים

/
/
/
22 Views

בואו נודה בזה; כל שחקן כדורסל רוצה להטביע. האמירה הזו נכונה אפילו יותר עבור שחקני כדורסל נמוכים. בהיותי בחור נמוך בעצמי, כל מה שאי פעם רציתי לעשות זה להטביע את הכדורסל על מישהו. חשבתי שזה בלתי אפשרי מכיוון שאני רק 5'7 אינץ' וחישוקי כדורסל סטנדרטיים בגובה 10 רגל. ובכל זאת אתה רואה שחקני NBA כמו נייט רובינסון (5'9") שיש להם כוח קפיצה נפץ, וזו הסיבה שהוא זכה בסלאם תחרות דאנק שלוש פעמים! אז איך מישהו כל כך נמוך קם כל כך גבוה? הרשו לי לתת לכם 5 תרגילים מהירים לשחקני כדורסל נמוכים, כך שתוכלו גם לפתח את כוח הקפיצה הנפיץ הזה.

בניגוד לאמונה הרווחת, על מנת להגדיל את האנכית שלך אתה לא יכול פשוט לאמן את הרגליים. חשוב גם לציין שלמרות שכוח וסיבולת לא כואב, המפתח לקפיצה גבוה הוא רק כמה אתה נפץ.

  • חבל קפיצה: זהו תרגיל מצוין לשחקני כדורסל מכיוון שהוא מגביר את מהירות כף הרגל ומחזק את שרירי השוק. בצע ארבע סטים של 100 (סה"כ 400 קפיצות).
  • ספרינט-אנד-דרופ: SPRINT ברוחב של מגרש כדורסל, זרוק ועשה עשר שכיבות סמיכה. זכור להתמקד בחומר הנפץ, שנייה אחת כדי לדחוף למעלה, שלוש שניות כדי לרדת בחזרה. בצע 10 ספרינטים (סה"כ 100 שכיבות סמיכה)
  • קופסות קפיצות: הגדר מולך קופסה בגובה שני מטרים. כשהרגליים מכוונות ברוחב הכתפיים, בצע סקוואט מלא והתפוצץ על הקופסה, רד למטה וחזור. בצע ארבע סטים של 25 (סה"כ 100 קופסאות קפיצות)
  • נהג משאית: זה בעצם סקוואט כשהפוקוס הוא בדרך למטה במקום למעלה. כאשר כפות הרגליים שלך מפורשות ברוחב הכתפיים, צנח מהר ככל האפשר למצב סקוואט של 90 מעלות. החזק 4 שניות וחזור למעלה. בצע ארבע סטים של 20 (סה"כ 80 נהגי משאיות)
  • ספרינטים גבוהים להרמת ברכיים: ספרינט לאורך מגרש כדורסל נשאר על בהונותיך והרם את הברכיים גבוה ככל האפשר. היזהר לא לדלג על הרצפה. בצע ארבע סטים של 5 (סה"כ 20 ספרינטים)

לא רק שתרגילים אלה עבור שחקני כדורסל נמוכים יעזרו להגביר את כוח הקפיצה שלך, הם גם יהפכו אותך לשחקן כדורסל טוב יותר באופן כללי.

עם זאת, אם אתה באמת רוצה לפתח את כוח הקפיצה שלך, אתה צריך יותר מ-5 תרגילים בלבד. אתה צריך מסירות, תוכנית אימונים שלב אחר שלב, כמו גם סרטונים והדרכות על תרגילים שונים. זה היה עם הכלים ותוכניות האימון האלה שאפשרו לשחקני כדורסל נמוכים כמו נייט רובינסון ואני להתפוצץ ולהטביע על חישוקי 10 רגל!Source by B. Point

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved