צלקת לברון 9 החדשה

/
/
/
7 Views

עכשיו זה מה שהופך להיות סניקרס לכיף! אחד מהלברון 9 החדשים שעומד לצאת זכה לכינוי "Scarface". זה נכון. כמו באל פאצ'ינו בתור Scarface. כמה מגניב זה? כסניקרס, אנחנו בהחלט חיים בעידן הזהב של בעיטות הכדורסל. נראה שלכל נעלי ספורט חדשה שנפלה יש עכשיו כותרת. מיאמי נייט, גרינץ', אביר אפל וסאות' ביץ' הם כולם כותרים שראינו על נעלי נייקי לכדורסל שירדו לאחרונה. כמובן, יכולתי להמשיך אבל הרשימה אינסופית. פעם זה לא היה כמו העם הזה. אני עדיין זוכר היטב את הימים של טיפות נעלי ספורט בצבעי שחור ולבן רק שלבטח לא היה להם כותרת מגניבה. איך הזמנים השתנו.

ה-Lebron 9 "Scarface" משתמש גם בלבן וגם בשחור בחלקו העליון. חלק עליון שלראשונה על נעל נייקי, כולל גם טכנולוגיות Flywire וגם Hyperfuse. החלק הקדמי של הנעל לבן ומדגיש את ה-Flywire יפה מאוד באדום. החלק האחורי של החלק העליון שחור ומשתמש ב-Swoosh לבן. החלק העליון של הסוליה האמצעית שחור בעוד החלק התחתון משתמש באדום ומכיל את יחידת Nike Air. ערכת הצבעים הזו משקפת לא רק את הפרסום לסרט אלא גם מייצגת את החום בצורה טובה מאוד.

בניגוד לליין נעלי הספורט החתימה של קובי בראיינט, קינג ג'יימס ונעלי הספורט היחודיות שלו הולכים ומתרבים. כבר ראינו כמה צבעים של לברון 9 החדש. לברון 9 שעדיין לא ראה שחרור בודד. בנוסף, לנעל הספורט החתימה של לברון, סדרות "Soldier", "Ambassador" ו-V/2 שלו נראות כולן כאילו הן יופיעו בקרוב מאוד. כפי שניתן לראות, קו הנעליים של לברון עובד קשה מאוד. קינג ג'יימס גם עבד קשה מאוד בקידום הנעליים הללו. הוא ומעצב הנעליים של נייקי ג'ייסון פטרי בילו זמן רב בחו"ל בקידום הנעל החדשה שלו. רוב זמנו לאחרונה בילה בסין. בוא נקווה שלברון תעשה את אותו הדבר במהלך העונה הזו. הוא צריך סוף סוף להשיג טבעת אליפות גמר ה-NBA. כך לברון 9 החדש שלו יכול לרדת בצבע זהב מתכתי יפהפה.

אנו יכולים לצפות לראות צבעוניות בנושאים נוספים מהלברון 9 החדש. נראה כאילו הנעל הזו ממלאת את החלל שהשאירו קובי VI ו-VII. זה דבר טוב. הנעל הזו נותנת לי סיבה לשוטר זוג ולזרוק עותק של מהדורת ה-Blu-ray שיצאה לאחרונה של "Scarface" ב-PS3 שלי. החיים טובים!Source by Scott S Oberholser

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved