צור מכנסי כדורסל בעצמך בעצמך

/
/
/
22 Views

שום דבר לא מנצח את הנוחות של זוג מכנסי כדורסל מותאם אישית. מלבד העלות הזולה שלו, בהחלט יהיה לך כדור עם עיצוב שיגרום לך להתבלט בקרב הקהל. ביצירת זוג מכנסי כדורסל קצרים משלך, אתה צריך להתחיל עם עיצוב או דפוס. זה כולל גם מציאת הציוד המתאים, הבד וכמובן קצת מיומנויות עם המחט והחוט.

כמו המשחק עצמו, הכנת מכנסי הכדורסל שלך דורשת סבלנות ונחישות. למרות הצרות, כדאי ליצור מכנסי כדורסל משלך. חייך כשחבריך לקבוצה מזילים ריר בקנאה על מכנסי הכדורסל הקצרים שלך בהתאמה אישית. די עם ההקדמה הארוכה. הנה כמה טיפים קלים כיצד ליצור מכנסי כדורסל משלך:

1. רכשו דוגמה או עיצוב למכנסי הכדורסל שלכם. ישנן חנויות מקוונות שונות המספקות את המגוון הרחב ביותר של דוגמאות ועיצובים עבור מכנסי הכדורסל שלך. כמו כן, תוכלו לחפש ברשת את מיטב העיצובים ממקורות תמונות וארכיונים שונים.

2. בחרו עיצוב שיתאים לאישיותכם. בוא עם עיצוב עובד שיסכם בצורה הטובה ביותר את ההעדפות האישיות שלך. החלט על עיצוב שיעבוד ואשר ייצג את סגנון ה-hardcourt שלך בצורה הטובה ביותר. עליך גם להחליט על האורך שיהיה הכי נוח לך.

3. בחרי בד מסוים שיתאים לך ביותר. ככלל בכל לבוש או לבוש, זה אידיאלי לבחור משהו שמתאים ונוח במיוחד. בדים מיוחדים כמו בד רשת פוליאסטר או בד מסנוור פוליאסטר הם גם די נוחים ומסוגננים. עדיף גם אם תיצמדו לחומר נושם כדי שלא תרגישו אי נוחות במהלך המשחק.

4. התחל להתחקות אחר הדוגמאות של הבד. עבוד על הבד שלך על ידי התחקות אחר הדוגמה בעזרת סיכות. עשה זאת כדי לתחום את קווי התבואה, צדי הרגליים, החלק התחתון וקווי המרכז-הקדמיים. ובכן, הכיוון עשוי להיות שונה על סמך דפוסים, אז וודא שאתה מזרים את הדפוסים בצורה נכונה.

5. התחל לחתוך את הבד. עם סיכות, סמן את המותניים, הירכיים והתפרים של הבד. בתפירת הבד יש לעבוד החל מבחוץ פנימה.

6. הוסף את הגימור. כשתסיימו עם הגזירה ורוב התפירה, התחילו לכופף את פתחי הרגליים. זה ייצור גימור אחיד וחלק. לאחר מכן, אתה כבר יכול להוסיף את רצועת המותניים.

עכשיו, אתה מוכן ללבוש את מכנסי הכדורסל שלך בעצמך. רק זכור לשטוף אותו לפני לובש אותו כדי להסיר חומרים מגרים. בהצלחה!Source by Wade Davis

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved