סקירת ריבוק BB4600 HI – לוקחת את הקלאסית לשלב הבא!

/
/
/
19 Views

כשתסתכל על ה-Reebok BB4600 HI תבחין שהוא פשוט מאוד בעיצובו. הסיבה לכך היא שהיא נחשבת לנעל כדורסל קלאסית בגלל היותה כל כך פופולרית שהן נשארו בשוק. מאמר זה יפרט מידע כמו הסגנון, ההתאמה, המשקל, העמידות שלו ואפילו יכולות בלימת זעזועים.

סִגְנוֹן

הצבע העיקרי ב-Reebok BB4600 HI הוא לבן וצבע זה היה ידוע כצבע קלאסי על נעלי כדורסל רבות. יש לו את הלוגו של ריבוק גם בחלק הפנימי של הנעל וגם בחלק החיצוני. מערכת השרוכים מגיעה עד תחילת הקרסול והיא שם כדי לאבטח את כפות הרגליים למקומן. בצד יש גם חורי ניקוב שהם שם כדי לתת לו מראה יפה אבל הם בעיקר שם כדי לעזור לרגליים שלך לנשום כשאתה רץ על ידי הסרת האוויר החם.

נוחות + התאמה

אחת הסיבות לכך שנעל הכדורסל הזו כל כך פופולרית היא בגלל הנוחות וההתאמה הנהדרת שלה שמאפשרים לאנשים לא רק לשחק איתה כדורסל אלא גם להשתמש בה כלאחר יד. הנוחות וההתאמה העיקרית מגיעות מאזור הקרסול מכיוון שאנשים רבים מצהירים שהוא מתאים לגודל ומחזיק את הקרסול במקומו. תמיכה טובה בקרסול מתאים לאנשים שיש להם היסטוריה רעה עם פציעות באזור הקרסול, או סביב אזור כף הרגל התחתונה.

מִשׁקָל

המשקל של ה-Reebok BB4600 HI הוא בסביבות 16 אונקיות מה שהופך אותו בערך למשקל הממוצע של נעלי כדורסל. מכיוון שהוא עוצב לפני כל כך הרבה שנים, זה הופך אותו להישג גדול מכיוון שלנעלי כדורסל ישנות יותר לא הייתה הטכנולוגיה שאנו עושים כיום. המשקל הזה משלים את התחושה שאתה מקבל פנימה עם כל הריפוד הנוסף והתמיכה בקרסול.

עֲמִידוּת

על הסוליה החיצונית יש אחיזת גומי 3/4 כוס. זה שם ללבוש לאורך זמן ומאפשר לך להמשיך להשתמש במאמני הכדורסל באופן עקבי מבלי שתצטרך להחליף אותם. למעשה, ידוע שאנשים רבים מחזיקים זוג כאלה במשך שנים מכיוון שהם עדיין מרגישים בנוח ומוגנים בהם. לא היינו מייעצים לכך ואם אתה משתמש בהם באופן קבוע, אתה צריך להסתכל על החלפת נעלי כדורסל מדי שנה עד שנה וחצי.

בלימת זעזועים

מכיוון שזו נעל כדורסל קלאסית, אין לה שום יחידת אוויר מיוחדת או תבנית זיג זג על הבסיס כדי לסייע בהעברת האנרגיה. עם זאת, מה שאתה יכול להיות מובטח הוא נעל כדורסל נוחה שמרגישה נהדר בין אם אתה רץ בקפיצה, הליכה או נחיתה.Source by Ted Parry

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved