סקירת נעלי כדורסל Reebok ExoFit

/
/
/
23 Views

ה-Reebok ExoFit עמד במבחני הזמן והוא עדיין כאן היום למרות שהוא יצא שנים רבות. זה נובע מהמחיר ההתחלתי הנהדר שלה לנעל כדורסל וגם בזכות מעריצים נאמנים שקונים אותה מחדש במהלך השנים כשהזוג הישן שלהם נשחק. מאמר זה יפרט מידע כמו הסגנון, ההתאמה, המשקל, העמידות שלו ואפילו יכולות בלימת זעזועים.

סִגְנוֹן

הסגנון ב-Reebok ExoFit הוא פשוט מאוד. הצבע העיקרי שלו הוא לבן מכיוון שזה הצבע שבו משתמשות נעלי כדורסל רבות. יש לו מערכת שרוכים סטנדרטית המובילה למערכת וו ולולאה, כמו גם צווארון ולשון מרופדים. בחזית ישנם נקבים קטנים המשמשים כמערכת אוורור כדי להבטיח יציאת אוויר חם ואוויר קר יכול להיכנס. זה נותן לרגליים שלך סביבה בריאה יותר לעבוד בה ומבטיח שאתה יכול לשחק במלוא הכושר שלך. ה-ExoFit יכלה להיות אחת מנעלי הכדורסל הראשונות שעשו זאת.

נוחות + התאמה

נוחות והתאמה היא אחת מנקודות המכירה הגדולות ביותר ב-Reebok ExoFit. זה נובע מהעובדה שהנעל משתמשת בעור רך לכיסוי הבסיס הראשי ויש לה הרבה ריפוד בפנים. העור שבו נעשה שימוש נוח ותומך בצורה ניכרת, כלומר אתה יכול להשתמש בהם כלאחר יד ותרגיש נהדר.

מִשׁקָל

דבר אחד יוצא דופן בנעל הכדורסל הזו הוא שהיא אחת הקלות בשוק. הוא שוקל רק 12 אונקיות והמשקל הממוצע לנעלי כדורסל בימינו הוא סביב 15/16 אונקיות. ניתן לזכות את המשקל הנמוך מהעובדה שאין לו תכונות מפוארות או פלאש שיש לנעלי כדורסל מודרניות רבות, יש לו את היסודות המתמקדים בנוחות, התאמה ותמיכה.

עֲמִידוּת

העמידות ב-Reebok ExoFit די טובה בהתחשב בגילו. אנשים רבים רוכשים מחדש את נעל הכדורסל הזו בכל פעם שהם צריכים זוג חדש. הם לא היו עושים את זה אם זה היה לא אמין או לא נמשך זמן רב. רוב הגומי קיים בחלק האחורי של העקב וגם בחלק הקדמי של האצבעות. זה המקום שבו מתרחשות רוב ההשפעות ומאפשרות לך להיות ריפוד בתחומים חשובים אלה.

בלימת זעזועים

בדיוק כמו עמידות, אין מאפייני בלימת זעזועים מפוארים. עם זאת יש לו כף רגל נוחה עם הרבה ריפוד בפנים, כך שכאשר אתה נוחת הרגליים שלך מוגנות ומרופדות בכל העור הרך והחומר הנוח.

אם אתה מחפש נעל כדורסל שמשדרת אווירה קלאסית גם כן, בתור בחירה טובה אם יש לך תקציב, היינו ממליצים לך מאוד להסתכל על Reebok ExoFit.Source by Ted Parry

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved