סקירת נעלי כדורסל Nike Air Max Turnaround

/
/
/
23 Views

אם אתה מחפש נעל כדורסל קלה אז התפנית של Nike Air Max עשויה להיות בדיוק זה שאתה מחפש. עם משקלה של 13 אונקיות בלבד, זוהי אחת מנעלי הכדורסל הקלות ביותר בבחירות המובילות. זה יכול להשפיע רבות על ההתקדמות שלך אם אתה מחפש את היתרון בקצב, תאוצה וקפיצה. כולם יודעים ששחקן מהיר הוא אחד שצריך להתעייף ממנו. במאמר זה נדון התפנית של Nike Air Max.

כשמסתכלים על העיצוב של ה-Nike Air Max Turnaround ניכר שהושקעה בו מחשבה רבה שכן הוא שילב אלמנטים של נעל ריצה ונעל כדורסל בחבילה אחת שלמה. ניתן לזכות את התחושה הזו לגבי זה גם מהאופן שבו היא מניחה. הוא שוכב נמוך מאוד כלומר המראה שלו קטן בהרבה מהנעליים האחרות אבל יש לו את היתרון להיות קל יותר ובעל חזית דקה יותר.

החלק העליון של ה-Nike Air Max Turnaround כולל עור סינטטי בחזית, וזו גם אחת הסיבות שהוא כל כך קל. עור מסויים הוא קשה אבל העור הספציפי הזה מתאים בדיוק ללבוש ספורט מכיוון שהוא קל, רך ועמיד, מה שאומר שיהיה לך נוח אבל לא תצטרך לדאוג לבלאי כלשהו.

בתוך נעלי הספורט הזה יש בטנת טקסטיל רכה המעניקה לה תחושה קופצנית נעימה כשהיא מותאמת בחוזקה על כפות הרגליים. מכיוון שיש לו עיצוב כל כך ספורטיבי, אנשים רבים ציינו שאתה יכול לנעול את נעלי הכדורסל האלה בכל מקום והן ירגישו נהדר.

מבחינת ביצועים, Nike Air Max Turnaround עושה טוב, שכן רק צעד אחד על הפרקט וכפות הרגליים שלך מרגישות מוכנות לפעולה אגרסיבית בקצב מהיר. אתה יכול לעבור היטב כשאתה עובר מהליכה לריצה או קפיצה, מכיוון שכפות הרגליים שלך מרגישות חופשיות וטבעיות בהשוואה ליותר נעלי כדורסל מגושמות. למרות שאלו קלים יותר מהמקבילים המסורבלים יותר, עדיין יש הגנה מסוימת על הקרסול בבסיס. הגנה זו הכרחית בכל נעלי ספורט מכיוון שפציעות כה שכיחות.

לובש את Nike Air Max Turnaround יגרום לתנועות שלך להרגיש קלות וזורמות תוך מתן אפשרות לרוץ בחופשיות ולעבור שחקנים בקלות. כף הרגל מרגישה טבעית כאשר אתה לובש אותם שכן יש להם אחיזה קלה, נמוכה ויציבה בקרקע. ה-Nike Air Max Turnaround מעולה לשחקן שיש לו סגנון משחק מהיר ומחפש נעל כדורסל שתעזור.Source by Ted Parry

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved