סקירת נעלי כדורסל של Adidas Commander Lite TD

/
/
/
24 Views

ה-Adidas Commander Lite TD היא נעל הכדורסל ללא סלסולים החדשה של אדידס. המאפיינים העיקריים שלו הם התחושה הקלה שלו ותמיכה טובה בקרסול. אין לו תכונות מפוארות של היי-טק כמו כמה מהאחרים, אבל זה בא לידי ביטוי בעלות הנמוכה שלו. מאמר זה ייתן לך סקירה מהירה על הסגנון, הנוחות, המשקל, העמידות ויכולות בלימת הזעזועים של הנעל הזו.

סִגְנוֹן

הסגנון ב-Adidas Commander Lite TD הוא די מסוגנן במחיר הנמוך שלו. יש לו עיצוב בינוני עליון עם מערכת שרוכים צרה המובילה לצווארון וללשון מרופדים, זה נותן לו מראה אלגנטי ומסוגנן. יש הרבה נקבים בצד שהם שם בעיקר מטעמי ביצוע אבל גם כדי לתת לו מראה מודרני.

נוחות + התאמה

תחושה נאמנה לרוחב היא משהו שתקבלו עם נעל הכדורסל הזו עם תמיכה מתונה לקשת. בפנים יש סוליית ביניים מרופדת EVA שהיא חומר ספוגי בפנים שגורם לכפות הרגליים שלך להרגיש נעימות וצפופות. זה ליד תוחם גרב EVA אשר עובר לאורך הצד של כף הרגל ומספק קצת ריפוד וריפוד שמרגיש טוב. עם זאת, הועלו כמה נקודות שעליך ללבוש גרביים מעל הקרסול מכיוון שהוא יכול להתחכך בעור שלך. אז אם אתה בדרך כלל לובש גרביים בגזרה נמוכה, שקול לקנות גרביים ארוכות יותר, אם אתה בדרך כלל לובש גרביים ארוכים, זו לא אמורה להיות בעיה.

מִשׁקָל

המשקל של אדידס Commader Lite TD הוא 12 אונקיות שנמצא בצד הנמוך של הסקאלה. המשקל הממוצע של נעלי כדורסל רבות הוא 15 אונקיות, מה שהופך את זה לא מעט יותר קל. נעל כדורסל קלה יכולה להיות יתרון מסיבות רבות, אך חלקן הן תאוצה מהירה יותר, פחות לחץ על כף הרגל בעת מעבר וזמן קל יותר לקפוץ לקליעה או לחסום זריקות.

עֲמִידוּת

נעלי ספורט כדורסל של Adidas Commander Lite TD מחזיקות מעמד בסדר בגזרת העמידות. יש לו קו קטן של גומי שמסתובב בחלק החיצוני של הסוליה התיכונה כדי להגן על אזורי כף הרגל. אולם כפי שהייתם מצפים עם נעלי כדורסל קלות יותר דגש מושם על איך הן מרגישות ונעות ולא על הגומי. זה רק אומר שאין גומי עודף על הבסיס, מה שעשוי להחזיק אותך בזמן שאתה מנסה לנוע במהירות.

בלימת זעזועים

ה אדידס קומנדר TD אין לו יחידות בלימת זעזועים בבסיס העקב אבל יש לו סוליה ביניים קופצנית במרכז ובסיס גומי. זה גורם לזה להרגיש בסדר כשאתה רץ או עובר במהירות, אין כאן בעיות עם הנעל הזו.Source by Ted Parry

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved