סוגי חולצות כדורסל

/
/
/
21 Views

ישנם סוגים רבים ושונים של חולצות כדורסל בחוץ. ישנן חולצות כדורסל מותאמות אישית, חולצות כדורסל במהדורה מוגבלת ומיוחדת, גופיות לזרוק, ועוד רבים. השאלה היא איזה סוג מתאים לך ומה זה בדיוק כל סוג של ג'רזי?

חולצת כדורסל נסיגה: גופיות אלו, אשר נקראות גם חולצות כדורסל רטרו הן אסכולה עתיקה. למשל, החולצה של קובי כרגע, אבל הלייקרס סטייל לפני עשרים שנה. זו תהיה דוגמה לחולצת כדורסל לאחור. שחקנים לובשים אותם מדי פעם גם במשחקים.

עותק של חולצות כדורסל: החולצות האלה אומרות שהן העתקים, אבל באמת לא. הם הגופיות הזולות ביותר שיש. יש להם כיתוב מודפס במסך, והם עשויים מהחומר הזול ביותר שקיים.

חולצות כדורסל אותנטיות: הג'רזי הללו נמצאים בטווח המחירים הגבוה יותר. הם הדבר האמיתי, אבל בגודל בשבילך, אם כי הם עדיין נוטים להיות קצת גדולים. יש להם את החומר הנהדר ואותיות ומספרים תפורים כפולים.

חולצת כדורסל פרו-קאט: החולצות האלה הן הדבר האמיתי. הם המידות שהמקצוען הזה לובש. הם בנויים בדיוק עבור השחקן. הם תפורים כפולים עם אותו חומר כמו אותו שחקן היה לובש, אבל הם היקרים ביותר בגלל זה.

חולצת כדורסל סווינג-מן: גופיות אלו בנויות עבור המעריץ היומיומי. הם תפורים בודדים, עשויים מחומר נושם נחמד, בגודל לאדם היומיומי שלך, ומתומחר סביר. זה מה שתראה את רוב המעריצים לובשים.

חולצות כדורסל מותאמות אישית: אלו גופיות שאתה שם את השם והמספר שאתה רוצה בחזית. אתה יכול להכין לעצמך חולצה עם שמך מאחור ומספר האהוב עליך מלפנים. זה יגרום לך להרגיש שאתה חלק מהצוות.

חולצת כדורסל במהדורה מוגבלת ומיוחדת: הגופיות האלה הן המיוחדות. הם החולצות האולימפיות או כל סוג אחר. אתה יודע מה הם אז הם לא צריכים להיות מידע נוסף עליהם.Source by Lee Veldkamp

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved