מייקל ג'ורדן – סיפור זריקת עיניים עם כיסוי עיניים של שחקן כדורסל מלמד אנשי MLM לחזות בניצחון

/
/
/
20 Views

מייקל ג'ורדן, אלוף דאנק כדורסל וזריקת עונשין, אומר ש, "יש אנשים שרוצים שזה יקרה, חלק מייחלים שזה יקרה, אחרים גורמים לזה לקרות". במשחקי האליפות ב-1997, כשביל בארטמן היה במשא ומתן לרכישת שיקגו בולס תמורת 200 מיליון דולר, ג'ורדן שם את הקריירה שלו על הסף בעיניים עצומות. אנחנו יכולים ללמוד הרבה על איך להשיג הצלחה מסיפור שביל בארטמן סיפר בהכשרה עסקית לאחרונה.

מייקל וביל שוחחו על הספסל לפני המשחק השני באליפות 1997 בין שיקגו בולס לסיאטל סופרסוניקס. ביל סיפר למייקל על ספר שהוא כותב. ביל אמר שאחד מהנושאים עומד להיות ראיית העתיד, ותחזית הצלחה לפני שזה יקרה. מייקל הגיב במהירות, "אה הבנתי."

ביל אמר לו שהוא לא יכול לקבל את זה, כי הוא עדיין לא אמר לו כלום. אבל מייקל ענה בנחרצות כי, "אני יודע בדיוק מה אתה הולך להגיד. אני מתאמן ויורה זריקות עונשין במוחי. אני יכול לדמיין את התוצאות לפני שאני עושה את זה. אני עושה את זה כל כך הרבה, כל כך הרבה, שאני יכול לעשות את זה עם עיניים מכוסות."

דמיינו את זה

לאחר מכן הוא המשיך ללכת אל ביל בארטמן אל המגרש ממש לפני המשחק. ביל היה בנעלי הרחוב שלו, ומאוחר יותר הגיב, "אבל כשאתה קונה צוות ב-200 מיליון דולר, הם יתנו לך לצאת לשם עם נעלי רחוב".

מייקל הוליך אותו אל קו הזריקה החופשית ועמד מול הסל. ביל בארטמן עמד מולו ומייקל ג'ורדן אמר, "תשגיח על העיניים שלי".

הוא עצם את עיניו, לקח את הכדורסל, כדרר אותו ותפס אותו. הוא עצם את עיניו, כופף את ברכיו, תחב את המרפק, ירה והלך אחריו. ביל התבונן בעיניו כל הזמן. הם היו סגורים, ומאחוריו שמע ביל קול רעש.

"זה ממש מגניב, מייקל. באמת מדהים," קרא ביל והלא אמון.

מייקל ג'ורדן צחק ואמר "תראה, אני מדמיין את זה לפני שזה קורה."

בשתי הדקות האחרונות של משחק האליפות, הבולס ירדו בארבע נקודות. שתי דקות לסיום, ירידה בארבע. מייקל קיבל עבירה. הוא ניגש לקו הזריקה החופשית, הביט אל המקום שבו ישב ביל בארטמן במגרש וקרץ. ביל נבהל. הוא ידע מה מייקל ג'ורדן הולך לעשות. לא היה אדם אחר באצטדיון שידע מה ג'ורדן עומד לעשות, אבל ביל ידע. הוא פשוט ידע שמייקל עומד לירות בזריקה חופשית בעיניים עצומות.

הוא עשה. הם ניצחו.

איזה לקח מייקל מלמד אותנו בדוגמה שלו? שזה לא משנה מי אנחנו, מה אנחנו עושים, איפה אנחנו נמצאים או מה אנחנו רוצים להשיג. אנחנו יכולים לתרגל הצלחה בראש! אם נדמיין טכניקות ותוצאות של MLM, ונתרגל מספיק, לא נפחד להיות מול אף אחד. נוכל לתת כל מצגת, לבצע כל משימה, להתקשר לכל אדם ולנצח בכל פעילות עסקית. תרגל לראות את התוצאות שאתה רוצה בקריירת ה-MLM שלך, והתוצאות הללו יגיעו. "חלק מהאנשים רוצים שזה יקרה, חלק מייחלים שזה יקרה, אחרים גורמים לזה לקרות" אפילו בעיניים עצומות.Source by Tamlynn Laurence

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved