למה כדאי לקנות תחפושת של ג'קי מון ליל כל הקדושים?

/
/
/
14 Views

אם אתה לא יודע מה ללבוש לליל כל הקדושים השנה אתה באמת צריך לקרוא את המאמר הזה. האם אתה אדם כיפי שאוהב קומדיה טובה ולעשות בדיחות? או שאתה רוצה להיות האדם הזה ללילה אחד? אז התחפושת של ג'קי מון היא מושלמת עבורך ליל כל הקדושים. ג'קי מון בגילומו של וויל פרל בסרט Semi Pro הוא הבעלים/שחקן והמניע של קבוצת כדורסל. הסרט מצחיק וחובה לראות אם אתה רוצה ללבוש את התחפושת הזו וכדי להבין טוב יותר למה זה כל כך כיף להיות ג'קי מון.

התחפושת הזו צפויה להיות הרבה יותר נוחה גם מתחפושות אחרות. תחשוב על כאב הראש – במיוחד עם ילדים – שמנסים להיכנס לתחפושת מפוארת ומוגזמת. אלא אם כן אתה טריק-או-טריטר מושבע, באמת-למה להשלים עם הטרחה הנוספת? אם מזג האוויר חם אנחנו, הגופייה והמכנסיים הקצרים של Flint Tropics מושלמים! אם קר במקום שבו אתם נמצאים (בהמשך אוקטובר זה בדרך כלל בצפון מזרח, לאורך החוף המזרחי ולפעמים; הדרום), חליפת החימום המתאפיינת בצבעים ובסגנון של ג'קי מון (אל תשכחו את סמל #33 שלו! ) יעשה כמיטב יכולתו כדי לחמם אותך.

עיין במבחר התלבושות של ג'קי מון באינטרנט. בהחלט לא חסר להם; רק זכור שלא כל הפריטים שתצטרך תמיד מצורפים יחד. אז הנה רשימת הבדיקה הרשמית שלך של ציוד ג'קי מון:

• נעלי כדורסל (נעלי טניס לבנות עם צבעים דומים יעבדו גם)

• גרבי צינור פסים בגובה הברך – פסים כחולים וצהבהבים

• אותם פסים לרצועות הראש ורצועות היד

• גופיית Flint Tropics ומכנסיים קצרים תואמים

• לחלופין, חליפת החימום Semi-Pro עם מכנסי חימום בסגנון פעמון

• הפאה, מתולתלת מטופשתSource by Mark Schafferman

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved