טיפים להזמנת מדי כדורסל עבור ליגות וטורנירים של AAU

/
/
/
16 Views

AAU הוא אחד מארגוני האתלטיקה היוקרתיים ביותר שאתה יכול להשתתף בהם. מאמני תיכון וסקאוטים מכללות מכירים בכישרון שמגיע מאיגוד האתלטיקה החובבים והחברים בו. קל להצטרף לקבוצה או להקים קבוצת AAU משלך כדי להשתתף בליגות ובטורנירים תחרותיים. עם זאת, יש כמה דרישות שעליך לעמוד בהן בעת ​​הזמנת מדים. הפסקאות הבאות מספקות מתווה בסיסי על מה לעקוב בעת עיצוב ורכישת מדי כדורסל:

ערכות בית וחוץ:

כאן נכנסת לראשונה העלות הראשונית. ה-AAU דורשת שלקבוצות תהיה חולצת "בית" ו"חוץ" כדי להשתתף במשחקי הליגה. זה די מפתיע, בהתחשב בתיכון ששיחקתי בו היו רק מדים אחד לשניהם. יש דרכים לעקוף את זה כדי לנצל טוב יותר את תקציב הקבוצה כאשר נדרשים שני מדים נפרדים:

1. הזמינו הפיכים! כל עוד צד אחד בהיר, והשני חשוך, הפיך יספיק ברוב הליגות המחוזיות של AAU. בדרך כלל, ההפיכים יכולים להיות מעט כבדים, אם כי לחברת מדים מוכרת יהיו אמצעים לייצור מדים קלים יותר כדי לפתור בעיה זו. אתה יכול גם לבחור לבצע סובלימציה או הדפסת מסך של החולצות במקום טוויל-טוויל כדי להוריד חלק מהמשקל.

2. הזמינו ג'רזי הפיך עם קצר סטנדרטי. חלק מחברות המדים מציעות אפשרות לרכוש חולצה הפיכה עם קצר סטנדרטי חד צדדי שיתאים לעיצוב הג'רזי. זהו מופחת עלויות לעומת הזמנת מכסה הפיך מלא מכיוון שבדרך כלל המכנסיים הקצרים החד-צדדיים הם הרבה פחות יקרים מאשר מכנס הפיך.

3. הזמינו שתי חולצות וחולצה אחת קצרה כדי להתאים לשניהם. אם המשקל הופך לבעיה, או שקבוצת הגיל המשתתפת היא מתחת לטווח 9/10, אתה תמיד יכול להזמין שתי חולצות נפרדות וקרט להתאמה. אתה יכול לקבל צבע קצר התואם את ערכת הצבעים של שתי הגופיות, או לקבל קצר הפיך ללכת עם כל אחד מהם. ההבטחות שהחולצות לא יהיו כבדות כמו החולצות ההפיכות ואולי אפילו יהיו הקלה על כך שאמא של הקבוצה לא תצטרך לכבס את אותם מדים שוב ושוב!

התאמה אישית

התאמה אישית היא חלק מכריע במדי AAU. בניגוד למשחק בחטיבות הביניים ובתיכון, רוב מחוזות AAU מאפשרים לקבוצה התאמה אישית בלתי מוגבלת על המדים. הילדים מרגישים נהדר, נראים מקצועיים, ורוב הזמן זה מתורגם לכך שהם משחקים קצת יותר טוב! כדורסל הוא ה"מבריק" ביותר מבין כל מדי הספורט, אז תהיו יצירתיים עם צנרת, הדגשים, סובלימציה ולוגו. חברת מדים בעלת מוניטין אמורה להיות מסוגלת לספק לכם עיצוב ייחודי מאפס, ולאפשר לכם להוסיף כמעט כל דבר שתרצו למדים.

סִפְרוּר:

המספור יכול להיות בדרך כלל טוויל-טוויל, הדפס מסך או סובלימציה. אבל, שוב, המחוזות משתנים, אבל רובם פועלים לפי הכללים הבאים (מצוטט מאתר הכדורסל הבנות של NJ AAU): "כל שחקן יסופר בחלק הקדמי והאחורי של החולצה עם ספרות ערביות פשוטות.

המספרים הבאים חוקיים: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 00, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 50, 51, 52, 53, 54, 55. (אבל לא ניתן להשתמש בשניהם כפול אפס ואפס עבור אותה קבוצה) המספר יהיה ב- גובה של לפחות 6 אינץ' מאחור ולפחות 4 אינץ' בגובה הקדמי ולא פחות מ-3/4 אינץ' רוחב."

אני מקווה שזה יעזור לכל מאמני AAU והמשתתפים המתעניינים שם בחוץ!Source by Dustin Brown

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved