חמישה מפתחות כדי להפוך ליורה שארפ בכדורסל

/
/
/
21 Views

שאל כל מקצוען ותצטרך להשקיע שעות באימון כדי להפוך לסופרסטאר כדורסל. אבל יש עוד כמה טיפים מיוחדים שתצטרך לעבוד עליהם כדי להשיג את המטרות שלך.

טופס: הדבר הראשון שאתה צריך לעשות אם אתה מתחיל הוא לתקן את הטופס שלך. אתה יכול ללכת לספרייה ולבדוק ספרים על צורת קליעה נכונה בכדורסל. ישנם גם סרטונים רבים ביוטיוב שתוכלו לעיין בהם המציגים את הטופס הנכון. הדבר החשוב כאן הוא ללמוד צורה נכונה כבר מההתחלה.

אם אתה מתחיל לצלם בצורה לא נכונה בהתחלה, ייקח הרבה זמן עד שהשרירים שלך ילמדו את הצורה הנכונה. הסיבה לכך היא שהשרירים שלך כבר מאומנים, אז הם יצטרכו קודם 'לשכוח' את הדרך הלא נכונה ואז ללמוד את הדרך הנכונה מאוחר יותר.

זמן תרגול: כדאי לתרגל ירי חישוקים בין שעה לשעתיים ביום. שום דבר נוסף לא מומלץ כי יש רק כל כך הרבה השרירים והגוף שלך יכולים ללמוד בבת אחת. אם אתה רוצה למקסם את היום שלך, אתה צריך להתאמן שעה בבוקר ועוד שעה אחר הצהריים. זה נותן לגוף ולנפש קצת מנוחה בין אימונים.

קצב: המטרה שלך היא בסופו של דבר לגלוש על פני מגרש הכדורסל כאשר אתה מצלם. אתה לא רוצה לירות כמו רובוט מכני. אתה רוצה לעבוד עם הכדור ולהעביר את האנרגיה הטבעית של הגוף לכדור. זה לא יכול להיעשות על ידי היותו רובוט מכני.

מערכת חזרות: מה אומר קארל מאלון לפני שהוא יורה בזריקת עונשין? זה לא מה שהוא אומר שחשוב אלא העובדה שהוא הקים שיטה מסוימת כשהוא יורה בזריקת עונשין. יש אנשים שמרגיעים את העצבים שלהם ומחזירים את גופם למצב הירי שלהם על ידי מערכות חזרה. זה עשוי לכלול חשיבה על משפט מסוים לפני שאתה יורה זריקות עונשין, הקפצת הכדור פעמיים לפני הירי או גלגל עיניים. הנקודה היא שתהיה לך נקודת התחלה שתזכיר לגוף שלך שאתה הולך לירות בכדור.Source by Wesley Rock

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved