השחקן היקר ביותר של GS Warrior העונה הוא סטיבן קארי

/
/
/
19 Views

לסטיבן קארי יש כל מה שחדש סביבו: עונה חדשה, ומאמן חדש. למרות כל הדברים החדשים הללו, הוא אישר מחדש שהוא השחקן היקר ביותר של GS Warriors.

החלטות אימון חדשות

ה-GS Warriors התמודדו עם שאלות רבות בעונת ה-NBA 2014-15. הקבוצה הפסידה בסדרת פלייאוף 2013-14 ללוס אנג'לס קליפרס בשבעה משחקים ואחרי זה פוטר המאמן הראשי של הקבוצה מארק ג'קסון. למרות שסך הזכיות של הזכיינית גדל בכל אחת משלוש העונות כאשר מארק ג'קסון היה בקבוצה, עם זאת, משרד הפנים של הוורייר החליט שהגיע הזמן להמשיך הלאה. החלטה נועזת זו של המשרד הייתה נושא לוויכוח חם ברחבי התקשורת במשך שבועות. כמה שחקנים, כולל קארי, לא היו מרוצים מהמהלך; יוצא לציבור להביע את מורת רוחו. חבר ה-NBA לשעבר, סטיב קר, התקבל לעבודה זמן קצר לאחר שג'קסון פוטר, בהתעלם מהיעדר ניסיון אימון קודם.

היכן האהבה?

מאמן חדש ללא ניסיון קודם הוא לא הבעיה היחידה ש-GS ווריורס צריכים להתמודד עם עונת 2014-15 הקרובה. הגרלות הסחר של קווין לאב התחממו הקיץ. בזמן שהמינסוטה טימברוולבס חיפשו תמורה חשובה לפאוור פורוורד שלהם, כמה קבוצות הקדימו אותם בעקביות. קליבלנד קאבלירס זכתה בהגרלה בסופו של דבר, אבל יחד איתה ה-GS Warriors היו אחת הקבוצות הבודדות שהייתה לה הצעה חשובה עבור מינסוטה טימברוולבס. דווח שה-GS Warriors מציעים חבילה שסובבה סביב קליי תומפסון; השוטינג גארד החד של טימברוולבס. לאחר שקר פסל את המהלך הפוטנציאלי הזה, והקאבלירס הציעו חבילה שנבנתה סביב אנדרו וויגינס (הבחירה הכללית מספר אחת בדראפט ה-NBA של 2014) לאב נשלחה לקליבלנד. תומפסון חתם על הארכה של 5 שנים בשווי 70 מיליון דולר עם גולדן סטייט ווריורס זמן קצר לאחר ששמו הושלך בשמועות הסחר. לפיכך, כשהכל במקום הנכון, GS Warriors מוכן לעונת 2014-15.

האתגר לניצחון ולעצבנות

באמצעות 20 משחקים, GS Warriors הוכיחו שהם יכולים להתגבר על פציעות גדולות של שחקני מפתח ושקרי יכול להחזיק בעמדתו כראש הליגה. מתוך כל זה קארי התגלה כאחד מהפוינט גארדים הטובים של הקבוצה וכאחד השחקנים הטובים ביותר ב-NBA. לאורך 20 משחקים הנקודות, האסיסטים והחטיפות שלו למשחק כולם מדורגים בטופ 1 של הליגה. ה-5.1 ריבאונד/משחק שלו מדורג במקום השני בין כל הפוינט גארדים. אלו הפכו אותו לשחקן היקר ביותר בקבוצה ובליגה. הוא גם מועדף על פרס ה-MVP של ה-NBA.

לקר הייתה השפעה רבה על השחקנים של הווריורס. בנוסף, ההופעה של קארי ממשיכה להשפיע באופן פתאומי על בית המשפט. נכון לעכשיו, לסטיבן קארי יש שיא הקריירה שלו – בקטגוריה התקפית – והוא מראה עלייה במסירות להגנה. בניגוד. כעת – בלי קר – ווריורס עלולים ללכת לאיבוד באמצע דשדוש המערב של ה-NBA; שעדיין לא נראה בינתיים, הטיפוס של ה-GS Warriors לפסגה הוא באמת מאמץ קבוצתי; עם זאת, ללא המנהיג שלהם קארי, הם לא יהיו בשום מקום.Source by Quintin I Goynes

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved