המקומות הטובים ביותר להתאמן בכדורסל

/
/
/
16 Views

אם יש שאלה אחת ששואלים אותי שוב ושוב, באמת כל הזמן, היא זו: איפה אני צריך להתאמן בכדורסל?

זו שאלה מסובכת מכמה סיבות שאני אכנס אליהן בהמשך המאמר. לעת עתה, אני רק אגיד שזה משהו שצריך לדבר עליו כי זה מאוד חשוב להתפתחות הכדורסל שלך. אז אני הולך לענות על השאלה הזו היום במאמר זה.

המקום בו אתה מתאמן חשוב מאוד מסיבות רבות. ראשית, אתה משחק הכי טוב איפה שאתה מתאמן הכי הרבה. הם קוראים לזה "יתרון בית המשפט" וזו תופעה מאוד מאוד אמיתית.

סיבה נוספת לכך שזה כל כך חשוב היא קצת יותר מרושעת. אני מכיר בחור שנהג להתאמן שעות ביום בשלוש נקודות בחצר האחורית שלו. שם, הוא יכול היה להטביע כל דבר תחת השמש בעיניים עצומות ועם יד אחת קשורה מאחורי גבו (באמת, ראיתי אותו עושה את זה הרבה פעמים!). אבל כשהגיע לבית הספר, הוא לא יכול היה לפגוע בכלום. למה זה היה? לא הייתם מצפים לראות הבדל כל כך דרמטי בין שני מקומות, אבל הבחור הזה בקושי הגיע לנבחרת כשהגיע הזמן להתנסות בתור סטודנטים טריים.

מה קרה? חצר החצר האחורית שלו הייתה דפוקה. הסל שלו היה בין חצי לסנטימטר אחד שלם גבוה ממה שהיה צריך להיות והכדורסל שבו השתמש היה מלא יותר מדי אוויר. שני הדברים הפשוטים האלה, דברים שיכולים לקרות ממש לכל אחד, הספיקו כדי לזרוק את המשחק שלו כשהוא סוף סוף דרכו על רצפת כושר אמיתית.

אז המקום בו אתה מתאמן חשוב מאוד. אנחנו רואים את זה כל הזמן. למטה בפארק או במגרש לעשות משמרת ברחוב צדדי של העיר אתה עשוי להשתלט באופן מוחלט. אבל אם דברים לא תקינים, אם השפה גבוהה מדי או שתיים קצרות (כפי שקורה לעתים קרובות), אתה מפתח הרגלים רעים בלתי ניתנים לשבירה ואתה מחזק את ההרגלים הרעים האלה ככל שאתה מתאמן לאורך זמן בנסיבות אלה.

אז מה אתה יכול לעשות בנידון? ובכן, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להתאמן כמה שיותר על המגרש בו הקבוצה שלך תשחק במהלך העונה. בדרך כלל מדובר בחדר כושר של תיכון או חטיבת ביניים. בתי ספר רבים מציעים זמן "חדר כושר פתוח" שבו אתה יכול להיכנס לשם ולירות מסביב לרצונך. אני מציע לך לעשות זאת במידת האפשר, כמה שיותר זמן. אם זה לא זמין, הקפד למדוד את מגרשי הבית או הפארק שלך עם סרט מדידה כדי לוודא שהשפה בגובה עשרה מטרים. הקפד גם לבדוק את המרחק לקו הזריקה החופשית ואת המרחק לקו שלוש הנקודות. לעתים קרובות צובעים אותם בצורה מרושלת, או בכלל לא.

לפתח הרגלים רעים זה דבר נורא לעשות, וזה ממש חבל כשאתה משקיע שעות של עבודה תוך כדי תרגול רק כדי לגלות שהתרגול שלך בעצם מזיק כי התאמנת במקום רע.Source by Jason Markum

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved