החשיבות של אימון קפיצה אנכית בכדורסל

/
/
/
19 Views

כשחקן כדורסל חשוב לך לקפוץ גבוה. אף אחד לא הולך להתווכח על זה. כל אדם בריא פיזית מסוגל לקפוץ, אבל כדי להתבלט משאר העולם שחקני כדורסל צריכים לקפוץ גבוה יותר. במיוחד אם הם משחקים בקבוצה ויש להם רק שאיפה קטנה להופיע טוב. לכן חשוב להתמקד באימוני הקפיצה האנכית שלך.

אותם ספורטאים שהקפיצה האנכית שלהם טובה נוטים להיות טובים יותר בכל הביצועים שלהם, לא רק בקפיצה. הקפיצה האנכית היא כלי ליותר מסתם קפיצה. זה מגביר את הכוח הנפיץ של הגוף שלך ואת היכולת להשתמש בכוח שלך וזה גם עוזר להראות את הכוח שלך בספורט שלך. בעולם הספורט הקפיצה האנכית היא דרך למאמנים למדוד איזה סוג של ספורטאים יש להם בקבוצה שלהם.

אז אימון קפיצה אנכית חיוני כשאתה משחק כדורסל. אולי אתה מתאמן עם כל הצוות על זה, אבל כדי להשיג תוצאות אמיתיות חשוב לאמן את הקפיצה האנכית שלך ארבע עד חמש פעמים בשבוע. אתה כנראה לא מתאמן כל כך הרבה עם הצוות שלך – אלא אם כן אתה מקצוען – אז המסר כאן הוא לעשות הרבה מהאימון הזה לבד. אם אין לך הנחיות מהמאמן או המאמן שלך, אתה יכול לגלוש באינטרנט כדי למצוא כמה תוכניות אימונים טובות. חלקם בחינם, על חלקם משלמים. כדאי גם לחפש כמה בלוגים או פורומים של כדורסל שבהם אנשים מחליפים את הטיפים הטובים ביותר על אימוני קפיצה אנכית.

הקפד לתת לרגליים שלך כמה ימים בשבוע את המנוחה שהן זקוקות לה. או שאתה צריך, ליתר דיוק. קפיצת מדרגה אנכית גבוהה אינה מגיעה אליך בן לילה; אתה צריך לעבוד קשה ולהשתוקק בשביל זה. אז לפרוץ תוך כמה שבועות של שבעה ימי אימונים ואז להרפות כי נמאס לך, זו לא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. כדי להישאר מחויב לאימון הקפיצה האנכית, עליך לתת לעצמך כמה ימי חופש.

יתר על כן, עליך לדאוג שתאכל מספיק חלבונים לאחר אימון גופני. זה יכול להיות במזון טבעי כמו דגנים, דגנים, אגוזים, עדשים או אפונה או על ידי תוספי מזון. מצד שני אתה חייב גם לקחת מספיק פחמימות ושומן כדי לשמור על הגוף שלך בכושר אתלטי. למועדון שלך אולי יש יועץ דיאטה שאתה יכול להתייעץ איתו או שידע למי לשלוח אותך. אין שום דבר רע באימון קשה כל עוד אתה דואג לעצמך היטב.Source by Tyler Parkman

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved