הגדרת תפקיד עבור המאמן הראשי של המכללה לכדורסל

/
/
/
18 Views

כדורסל מכללות הוא אחד מענפי הספורט הפופולריים בעולם. מאמנים ראשיים ברמת חטיבה א' מקבלים שכר יפה כמו רבים מחברי הצוות שלהם. הרכב צוותי האימון הוא נושא מבלבל עבור האוהד הממוצע. מאמר זה יבהיר את תפקידם של עוזרי המאמן הראשי של המאמן הראשי וצוות התמיכה.

במהלך רוב משחקי הכדורסל בקולג' בטלוויזיה אוהד מבחין באוסף גדול של חליפות. חליפות אלו מייצגות את חברי צוות המאמנים של כל בית ספר בהתאמה. חמישה, שבעה או עשרה צוותים יכולים להיות נוכחים על הספסל במהלך המשחקים. מי הם כל האנשים האלה?

סגל המכללה הממוצע מורכב מהמאמן הראשי ועוזרי המאמנים שלו. מספר העוזרים תלוי בגודל וברמת התוכנית. בית ספר קטן יותר יכול להיות עוזר מאמן אחד, שניים או אולי שלושה. במכללות ברמה בינונית, כמו חטיבה ב' ומחלקה נמוכה יותר, עשויות להיות שלושה עד חמישה עוזרי מאמנים. ברמה הגבוהה ביותר בדיוויזיה I צוות תמיכה של מאמנים עשוי להגיע לשבעה או שמונה. עוזרי מאמנים מהווים רק חלק מהסגל כולו. גם מנהלים, מאמנים, עוזרים בוגרים וסטטיסטיקאים יכולים להיות חלק מהרכב הספסל.

התפתחות אחרונה ברמת המכללה היא המאמן הראשי. זהו מצב מבלבל, ואני אסביר איך זה עובד.

כותרות בדרך כלל לא אומרות הרבה על צוותי האימון בקולג'. אתה או עוזר או מנהל, בעצם.

לתואר העוזר הראשון יש ערך מועט שכן כל הסייעות עובדות קשה או קשה באותה מידה, במקרה של סייעות בוגרות לפעמים.

המאמן הראשי Associate נוצר כדי לעזור לעוזרים לקבל משרות אימון ראשי בשתי דרכים.

1. הכותרת מייחדת אותם משאר הצוות מבחינה חיצונית/תדמיתית. זה נותן למאמן עם התואר קצת יותר מינוף אם המאמן הראשי ימשיך הלאה הם עשויים להסתכל על המאמן הראשי הראשון לפני שהוא יוצא החוצה. גורם נוסף הוא שזו יכולה להיות דרך להשיג לעוזר הזה יותר כסף, שוב להפריד אותו מהאחרים. התואר הזה יכול להזיק גם מבחינת הכימיה של הצוות. האגו חבול והגאווה נכנסת פנימה.

2. המאמן הראשי עשוי לעזור אם עוזר מחפש מגיש בקשה לתפקיד מאמן ראשי בבית ספר אחר. מנהל אתלטי עשוי להסתכל על מאמן ראשי עמית עם יותר עניין מאשר "רק עוזר".

זכור שכל צוות שונה בגישתו לשימוש בתואר המאמן הראשי. יכול להיות שיש תוכנית מאחורי זה או סתם לבוש חלונות. לתוכניות רבות ולמאמנים ראשיים רבים יש גישות רבות ושונות לבניית סגל. אני מקווה שמאמר זה יעזור לכם להבין מדוע כל כך הרבה חליפות מעטרות כל ספסל בקולג' החורף הזה.Source by Randy Brown

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved