האם נעלי הכדורסל שלך משפרות את המשחק שלך?

/
/
/
23 Views

אם כדורסל הוא הספורט שלך, אתה יודע שזה יכול להיות קשה על הגוף שלך, במיוחד על הרגליים. משחק ספורט זה דורש ממך להיות בכושר הגופני הטוב ביותר שאתה יכול להיות בו. במשחק כדורסל מהיר ומהיר, שיכול להיות קשה על המפרקים, השרירים, ובמיוחד על כפות הרגליים – אתה צריך להיות גמיש, כמו גם מהיר, כשזה מגיע להזזת המגרש, שמירה על שיווי משקל יציב בזמן משחק, מסירה והבקעה.

מלבד הליכה וריצה על המגרש ועל פני המגרש, קפיצה אינטנסיבית גבוהה תצבור לך נקודות, אבל העומס הנוסף על כפות הרגליים שלך, הדורש נעל מגיבה, נוחה ועם זאת יציבה העשויה עם ההנדסה המתקדמת ביותר, יצעיד אותך קדימה במשחק. רק תחשוב על כמה עצירה והתחלת אתה עושה במהלך 5 דקות אינטנסיביות של משחק קשה. האם אתה שחקן מקורה, אולי שגר איפשהו בחוף המזרחי? או, האם אתה משחק בחוץ כל השנה. אם כן, עמידות עשויה להיות הדאגה מספר אחת שלך. זה משהו שכדאי לחשוב עליו בזמן שאתה מחליט איזה סוג של נעל כדורסל הכי מתאים לך. האם אתה זקוק לתמיכה נוספת בקרסול, או שמא משיכת ההעדפה הגדולה ביותר שלך?

אם אתה נראה סגנון וביצועים נהדרים (וחייבים להיות לך נעל של נייקי), אלה של ג'ורדן הם המועדפים בהחלט. עם הרבה דגמים, צבעים וסגנונות לבחירה. יש המתעקשים שג'ורדן 23 (ג'ורדן XX3) היא ללא ספק נעל הכדורסל הטובה ביותר של ג'ורדן שיצאה אי פעם. נעל כדורסל מעולה באמת. הסגנון, התמיכה, הביצועים המוגברים והתחושה היוקרתית הופכים את זה לחובה. אחרים אומרים שהנעל לא נוחה באזור האצבעות החיצוניות. עדיין אלה שמעדיפים את הנעליים האלה, אומרים שאי אפשר להשיג ביצועים, יכולת אחיזה ועיצוב טכני בשום מקום אחר.

רב נעלי כדורסל של אדידס הם בחירה ראשונה לסגנון ונוחות על המגרש ומחוצה לו. הכל תלוי בהעדפה האישית שלך, ובצורת כף הרגל שלך. המפקד של אדידס הוא מועדף בקרב שחקנים רבים, עם עיצוב מלוטש, ריפוד מעולה, תמיכה ובקרת משיכה ללא סימון. אם אתם מחפשים נעל קלת משקל, ה-Adidas Commander LT יתפקד מצוין בתמרון חוצה מגרש, עם התחושה הקלה שלו והעיצוב החלקלק. אלו הן נעליים נושמות, עם מדרסים מרופדים, סוליה חיצונית בדוגמת אדרה לפריצות יציבות. ל-Adidas TS Bounce Commander יש עיצוב דומה, עם טכנולוגיית ריפוד Bounce לתחושת קפיצית תגובה וביצועים יציבים.

נעל כדורסל פופולרית נוספת של ג'ורדן היא Jordans 6 Rings, המשלבת פרטים מכל נעלי ג'ורדן שלבש מייקל במהלך הזכייה באליפות ה-NBA. אז תבחרו. קנה את המועדף הישן שלך בצבע חדש, או נסה משהו חדש, וראה כיצד המשחק שלך משתפר. הרגישו את התגובה, הנוחות והעוצמה בנעליים שלכם, ופשוט התמקדו במשחק. על זה מדובר.Source by E Enright

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved