האם לבישת חולצות ספורט היא אופנה או אופנה?

/
/
/
21 Views

חבר'ה, אתם צריכים ללבוש את חולצת הקבוצה הזו? האם אתה באמת יודע למה אתה לובש את זה? האם ייתכן שאתה מחקה ראפרים, שהפכו את החולצות לפופולריות בסרטונים ובעטיפות אלבומים? אולי זו פשטת יתר של בעיה גדולה יותר. האם זה יכול להיות רק חיזוק האגו? אבל אולי אתה פשוט חובב ספורט צמר מת.

אחת הרכישות הנאמנות ביותר שאתה יכול לעשות כאוהד קבוצת ספורט היא לקנות חולצה. זה לא סתם עוד פריט לבוש, ויש כללים שצריך להקפיד עליהם לפני ואחרי רכישת חולצה. אתה לא רוצה להיתפס בבר לבוש בחולצה של שחקן שזה עתה עבר טרייד; "ראית שהוא הרגע עבר מסחר?"

חולצות כדורגל הן הדברים הכי חמים בשוק כרגע. קנייה ולבישת חולצה לאחור היא כל הזעם בימים אלה. חולצה לזרוק היא חולצה המשכפלת את החולצה של קבוצה או שחקן מהעבר. אנשים אוהבים חולצות לאחור כי הן מזכירות לאוהד, ללא קשר לגיל, את תור הזהב של הזמן והקבוצה האהובים עליהם. אגדות ספורט זוכות לכבוד עם חולצה לאחור במשך הזמן כשהן היו בשיא המשחק שלהן.

רכישת חולצה של שחקן ששיחק בעבר בקבוצה מסוימת אך מאז הועבר בטרייד לקבוצה אחרת נראית פופולרית במיוחד, אולי בגלל שהיא מעלה מעט נוסטלגיה ספורטיבית. חולצות הספורט מעוצבות בסגנון, עיצוב וסכמת הצבעים של הקבוצה במהלך תקופת זמן מסוימת.

תעשיית המוזיקה הייתה אחראית חלקית לפופולריות של החולצה לאחור; אמני הקלטות רבים לבשו אותם על הסרטונים שלהם, מה שהופך אותם לרעננים ומושכים את חובבי הקרוסאוברים של מוזיקה וספורט כאחד. אוהדים יכולים לקנות חולצה לאחור עבור קבוצות אתלטיות רבות ושונות של ארה"ב או יחידים; חולצות כדורגל, בייסבול, הוקי וכדורסל פופולריות במיוחד.

יצרני בגדי ספורט מוצאים שוק חזק לחולצת החולצה. למדינה הזו יש מסורת עשירה של הפקת אופנות שגורמות לחלק גדול מהאוכלוסייה להיראות מגוחך. הצבנו דביבונים מזויפים על הראש שלנו, חולצות טריקו בלויות עם כל סיסמה מטופשת שאפשר להעלות על הדעת. עם זאת, האופנה של לבישת חולצות ספורט כנראה כאן כדי להישאר.Source by Robert R. Livesay

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved