דרישות אידיאליות למגרש כדורסל בחניה

/
/
/
18 Views

ישנם שלושה חששות עיקריים כשמדובר בהתקנת מגרש כדורסל בחניה בביתך.

השיפוע הקיים של שביל הכניסה

גודל השביל

מיקום השמש אחר הצהריים

רוב השבילים משופעים במינימום 1% או יותר כדי לקדם ניקוז תקין. שיפוע של 1% אומר שאם היית הולך 100 רגל היית יורד 1 רגל, 2% יהיו 2 רגל למטה מעל 100 וכו'. אז למה זה חשוב? בחדר כושר החישוק תמיד בגובה 10' לא משנה היכן אתה עומד על המגרש. בחניה זה שונה לגמרי. כאשר אתה מתרגל זריקות עבירה, החישוק צריך להיות גבוה ב-10' מקו הפגיעה. עם שיפוע של 1%, יהיה הפרש של 1.8 אינץ' בגובה החישוק כשתקועים מתחת לסל ועומדים על קו העבירה. עכשיו אם היה שיפוע של 4% היה הבדל של 7.2 אינץ' בגובה שהוא גבוה כאשר מתרגלים זריקות עבירה. פתרון אחד הוא למקם את יחידת הכדורסל על החלק השטוח ביותר של שביל הגישה, פתרון אחר הוא להחליף את האספלט בחלק בחניה שלך בו תרצה מגרש ולמזער את השיפוע ל-1%. אחרת, אתה צריך לחיות עם המגבלות והסיכון שמגיע עם תרגול זריקות עבירה בצורה לא מדויקת.

כשזה מגיע לגודל, צריך להיות לפחות 2 או 3 חניה במוסך לבניית המגרש. המרחק הנדרש מהמוט של יחידת הכדורסל הוא 25 אינץ' לראש קו 3 נקודות מפתח/תיכון. בהנחה שליחידת הכדורסל שלך יש את המרחק הרשמי מחוץ לתחום של 4' מהלוח האחורי למוט + 15' לקו העבירה + 6' לראש קו 3 נקודות מפתח/תיכון, טוב שיש 3 מעבר לקו 3 הנקודות עבור קליעה של 3 נקודות בתיכון. 28' מהמוט לקצה המגרש הוא מינימום. 28' יהיה גם מינימום נוח לרוחב מכיוון שהנתיב הוא ברוחב 12', מה שישאיר אותך 8' משני צידי המסלול כדי שהכדור יקפוץ כמה פעמים בזריקה שהוחמצה לפני שתצא מחוץ לתחום. ככל שיותר רחב יותר כך יהיה לך יותר קשת 3 נקודות במגרש שלך. קו 3 הנקודות בקו הבסיס הוא קצת פחות מ-40' רוחב.

לבסוף, התחשבות במיקום השמש היא חשובה מאוד ולעתים קרובות מתעלמים ממנה. זה קל, אם כי. פשוט כנסו לחניה שלכם ב-4 או 17:00 ודמיינו את המיקום של יחידת הכדורסל שלכם. עמדו בתור לזריקה עבירה ואם השמש נמצאת בעיניכם וממוקמת מאחורי המיקום הדמיוני של יחידת הכדורסל שלכם אז המיקום הזה הוא מערב ואינו מקום טוב לחישוק שלכם. ההפך ממערב הוא מזרח והשמש תהיה מאחורי יחידת הכדורסל רק עם שחר כשרוב האנשים לא משחקים כדורסל. מימין למערב נמצא צפון וזה גם יהיה מיקום אידיאלי. דרך נוספת להבין זאת היא להסתכל על החץ הצפוני בסקר הנכס שלך או להסתכל על הבית שלך ב-Google Earth ולבדוק את החץ הצפוני במפה.Source by Joe DeShayes

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved