איך לצלם כדורסל כמו אקדח פיט מראביץ'

/
/
/
14 Views

פיט מראביץ' רשם ממוצעים של 44 נקודות למשחק עבור כל אחת משלוש שנותיו ב-LSU. הוא היה שחקן השנה בשנה האחרונה שלו. הוא הסקורר המוביל בכל הזמנים בהיסטוריה של ה-NCAA (בטווח ארוך). הוא צבר מעל 16,000 נקודות ב-NBA. הוא נבחר לקבוצת האולסטאר מספר שנים, הוביל את הליגה בהבקעות פעם אחת והיה צמוד עוד מספר פעמים. הוא קלע 68 נקודות לעומת ניו יורק ניקס ב-1977. פיט מראביץ' יכול לירות טוב בכדורסל.

עקב אינספור שעות תרגול, מראביץ' פיתח את הזריקה הראשית שלו יחד עם מספר זריקות טריק, כך שיוכל להשתמש בכל אחת מהן בהתאם למצב. השבץ העיקרי שלו, עם זאת, היה מדהים. אנליסטים הצהירו שאם קו שלוש הנקודות היה בסביבה במהלך הקריירה שלו ב-LSU, הוא היה מקבל ממוצעים של 57 נקודות במשחק. זה אומר שפיט ירה לעתים קרובות מטווחים ארוכים. אז, אפשר לשאול, איך פיט נעשה כל כך טוב?

מראביץ' העביר כמה סמינרי הדרכה ומחנות בקריירה שלו, ורבים מעצות הירי שלו נלמדים עד היום. מאמר זה יכסה כמה מהטיפים הללו בתקווה שכל שחקן צעיר יוכל להעשיר את משחקו על ידי תרגול הטכניקות הללו.

ראשית, עליך לשלוט בכרית האצבע בכדור. אתה תמיד אוחז בכדור עם כריות האצבעות שלך — לא בקצות האצבעות החיצוניות ביותר שלך, ולא עם כף היד שלך. זה נותן שליטה אופטימלית על הכדור לא רק בעת ירי אלא בעת כדרור. עם שליטה טובה של כרית אצבע בכדור, עם היד הדומיננטית על גבי הכדור והיד התומכת לצדו, כופפו מעט את הברכיים. זה נותן לך איזון טוב. לאחר מכן הרם את הכדור מעל ראשך, כאשר מרפק הזרוע הדומיננטי שלך מיושר ישירות עם הסל. זכור לשמור את הכדור שמאלה או ימינה על שתי עיניך לאחר שהרמת את הכדור ואתה עומד לירות. אם הזרוע היורה שלך חוסמת את נקודת המבט של אחת מהעין שלך על הסל, אתה מאבד תפיסת עומק.

כאשר אתה מוכן לשחרר, ודא שאתה יורה את הכדור בתנועה כלפי מעלה. אתה יורה בכדור, לא דוחף אותו לשער. יישר את הרגליים כדי לתת כוח ולירות. במעקב שלך, יישר את הזרוע, היד והאצבע המורה עם המטרה. ודא שאתה יורה עם קשת טובה לכדור. זה יגדיל את שטח השפה שדרכו הכדור יכול לעבור.

אלה היסודות של כל זריקת כדורסל. פיט מראביץ' נתן גם טיפ מצוין לגבי הדמיה. כשאתם מתאמנים, וכשאתם עומדים לירות, דמיינו לעצמכם איש ירוק קטן ממש מולכם. תאר לעצמך שהוא פשוט ירה והרחיק את השער בקלות. עד כמה שזה נשמע מצחיק, אם אתה מתאמן על זה מספיק, זה נותן לך תחושה מיידית של ביטחון. זה יכול לעשות פלאים כשאתה בשפל ירי.

המפתח להצלחה בכל ספורט הוא תרגול. השתמש בטכניקות שנמצאו כאן ותהיה בדרך לשחק כדורסל כמו ה"אקדח".Source by Bob X. Baker

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved