איך למסגר חולצות ספורט

/
/
/
21 Views

אנשים רבים שמעניינים אותם לאסוף גופיות ספורט כבר היו מקבלים את הרעיון להכניס אותם למסגרות ולהשתמש בהם כאמנות קיר. זוהי דרך מצוינת להפוך את הבית שאתה גר בו ל"בית שלך". להסתובב בו ולראות את החולצות של כל הקבוצות האהובות עליך, להיזכר במשחקים שבהם היית ובכיף שהיה לך עם החברים שלך הוא דרך ממש טובה להעניק לעצמך דחיפה במצב הרוח אם אתה מרגיש מדוכדך.

זה ידוע מאוד שאפילו יותר ויותר מטורפי ספורט ולא רק הם אוספים כדורעף, כדורגל, חולצות כדורסל וכדומה. זו למעשה אחת הדוגמאות הנאספות ביותר. מלבד הסיבה שכבר תוארה, חולצות ספורט עשויות להיות ממש רווחיות מכיוון שלעולם אין לדעת למה לצפות מהעתיד. יום אחד אולי תתעורר ותראה שיש מיליון דולר למשל תלוי על הקיר שלך.

אז השאלה היא איך בעצם מכניסים את החולצה למסגרת. כיום למרבה המזל יש הרבה חברות שמייצרות את החומרה הדרושה לה תזדקק על מנת להשלים את התהליך הזה. ישנן גם מערכות מסגרות שונות אשר ייחודיות לגופיות הספורט השונות.

אז דבר ראשון שאתה צריך לדעת הוא שסוגי המסגרות הנפוצים ביותר הם מסגרות תיבת הצללים. הם באמת מועדפים בפראות כשמדובר בהצגת חולצות ספורט. הסיבה לכך היא שמה שהם באמת זה רק מקרה תלת מימדי שמאפשר לאור לעבור רק דרך זווית אחת. זה לא נותן לו לפגוע בג'רזי ובבגד שרגיש לאור להתעלפות. בנוסף, ישנם קמעונאים רבים המציעים זכוכית מיוחדת להגנה מפני קרינת UV וזה בדיוק מה שאדם צריך כדי למנוע חולצות יקרות באמת. את הקופסאות האלה אתה יכול לקנות מחנות מסגרות מיוחדת או רק באינטרנט.

ברגע שתהיה לך את המסגרת הדרושה תצטרך לגהץ בזהירות את החולצה ואז לקפל אותה כדי להציג בצורה הטובה ביותר את סמל הקבוצה, מספר השחקן או כל תכונה אחרת שהיא חשובה. בכך תוודאו שאתם עושים הכל נכון ולא תצטרכו לתקן את עבודתכם לאחר זמן מסוים.

במקרה שאתה חושש שהג'רזי לא ממש בטוח בקופסה אז כמה אנשי מקצוע מציעים לך להשתמש במחט ובחוט. תצטרך אותם כדי לתפור את החולצה ללוח הגיבוי. כמובן שזה נעשה ממש ממש בזהירות. אחרת החולצה עלולה באמת להינזק.

כך תוכל למסגר את חולצת הספורט היקרה שלך באמצעות מסגרת תיבת צללים.Source by Anna Peacocks

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved