איך לטפל בג'רזי הכדורסל שלך

/
/
/
18 Views

ישנם שני דברים חשובים מאוד שמעורבים בטיפול בחולצת כדורסל. השלב הראשון הוא כביסת חולצת הכדורסל. השלב השני כרוך באחסון חולצת הכדורסל.

כביסה את חולצת הכדורסל

ישנם מספר שלבים בתהליך כביסת חולצת כדורסל. הצעד הראשון הוא לדעת מאיזה סוג חומר עשויה חולצת הכדורסל. לרוב, הגופיות עשויות מסריג פוליאסטר או רשת. הסיבה לכך היא כי קל יותר לטפל בחומרים מסוג זה מאשר כותנה.

השלב השני הוא להשרות את החולצה הזו מראש. זהו אחד השלבים החשובים ביותר בשמירה על החולצה נקייה. כשאתה חוזר הביתה מהמשחק, הכנס את החולצה לכיור כדי לשטוף את כל הלכלוך שאתה יכול. אז תצטרך למלא כיור גדול במים חמים ולא חמים. לאחר מכן הוסף פקק של חומר ניקוי הכביסה הכבד האהוב עליך יחד עם כוס סודה לשתייה. הסודה לשתייה תעזור להוציא את הריח מהג'רזי. הג'רזי יצטרך להשרות לפחות שעה אבל זה יעבוד טוב יותר אם הוא נספג למשך הלילה. חשוב מאוד גם לדעת אם יש לך מים קשים או רכים. הסיבה לכך היא שאם יש לך מים קשים, זה לא יסיר את האדמה כמו שהיא אמורה לעשות. על מנת להסיר כמה שיותר אדמה תצטרכו להוסיף מרכך מים לכיור. זה רק יעזור לניקוי הכביסה לעבוד הכי טוב שהוא יכול.

השלב השלישי הוא לא להשתמש באקונומיקת כלור. זה הולך גם אם זה חולצה לבנה. הסיבה לכך היא שזה לא יעבוד על סוג החומר שממנו עשויות הגופיות. בנוסף זה עלול להזיק לחולצה לאורך זמן. עדיף להשתמש בחמצן או כל אקונומיקה מבד כדי לעזור להלבין ולהבהיר את הג'רזי. החולצה תצטרך להתייצב באקונומיקה למשך כשעה.

השלב הרביעי הוא לוודא שאתם מכבסים את הג'רזי לבד. חשוב מאוד לא לכבס את הג'רזי עם אף אחד מהבגדים. הסיבה לכך היא שהכותנה שממנה עשויים רוב הבגדים תשאיר מוך על הג'רזי. המוך יופיע יותר במספרים ובאותיות של הילדים על החולצה. לאחר שתסיים להשרות את הג'רזי שלך, מלא את מכונת הכביסה במים קרירים ובחומר ניקוי כביסה וכבס אותו כמו שאתה עושה בדרך כלל את שאר הבגדים שלך.

השלב החמישי הוא לוודא שאין להם חום סביב החולצה. זה אומר שאתה לא צריך לשים את החולצה שלך במייבש. הסיבה לכך היא שהחום עלול לגרום לג'רזי להתכווץ ולדהות את הצבעים החוצה. זה יכול גם לגרום לכתמים להישאר על החולצה. עדיף לתלות את החולצה ולתת לה להתייבש באוויר. אבל הרחק אותו מכל אור שמש ישיר.

טיפים לגבי שטיפת הג'רזי

יש כמה טיפים לשטיפת החולצה של ילדכם. הטיפ הראשון הוא להשתמש תמיד במים קרים. הסיבה לכך היא שאם אתה משתמש במים חמים, המים החמים עלולים להפוך את הכתמים לבלתי אפשריים לצאת מהג'רזי על ידי התמקמות בכתם. בדרך כלל כל הטכניקות שבהן אתה משתמש עם השרייה מוקדמת של הג'רזי יסירו את כל הכתמים. הטיפ השני הוא לבדוק את הג'רזי לפני שאתם מכניסים אותו למכונת הכביסה עבור הכתמים שלא יצאו כשהספיגתם אותו מראש. זה כדי שתוכל לשפשף את הג'רזי עם מקדם טיפול כדי לנסות לטפל בכתמים האלה. הטיפ השלישי הוא לעולם לא לגהץ את החולצה. הסיבה לכך היא שהחום בברזל יכול להרוס את האותיות והמספרים שנמצאים על החולצה.

אחסון חולצת הכדורסל שלך

ישנם כמה שלבים חשובים מאוד שהורים צריכים לדעת כשזה מגיע לאחסון החולצה של ילדכם. הצעד הראשון הוא תמיד לתלות את חולצת הכדורסל לאחר שכובסת אותה. זה מאפשר לחולצה להתייבש כראוי מבלי לבלבל את הגודל, האותיות והמספרים שעל החולצה. השלב השני הוא לעולם לא לקפל את החולצה. זהו האותיות והמספרים על החולצה יכולים להיסדק ובסופו של דבר יתקלפו. אבל אם אתה צריך לקפל את זה, אז אל תכניס את הקפלים בג'רזי במקום שבו נמצאות האותיות והמספרים. זה תמיד רעיון טוב להעמיד אותו על הקיר כדי שתוכל להציג את הג'רזי ולשמור עליו מפני חום בתהליך.

אלו הם השלבים החשובים ביותר בטיפול בגופיית הילדים שלך.Source by Kyle Ackerman

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.starkedsf.com All Rights Reserved